Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lg12@poczta.pl
Wiatam chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje u pana prawo jazdy kat.b i ile mniej więcej trzeba czekać na to prawko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwiam Organizuje Holandi i Belgi i legalne prawa jazdy z wpisem do rejestru na Ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B, C +E Od 3 do 4 tyg nie jest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine z klientem. nr kontaktowy +31633863549 preferuje spotkanie osobiste Informacje pod Telefonem lub Kursukraina@gmail.com  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej numer telefonu jest nie aktualny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Pomagam uzyskać uprawnienia na Ukrainie.>> Wszystkie kategorie. >> ( Zabrane Za Alkohol Również) 2 dni >> Bez Zaliczki >> Bez Wyjazdu >> Pełna Dokumentacja (z potwierdzeniem legalności) prawodojazdy@interia.pl >> (+48) 798-820-957
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, współpracuje ze szkołą jazdy na Ukrainie i tym pomagam zdobyć prawo jazdy na wszelkie kategorie. Z calym kompletem dokumentów i wpisem do rejestru. Zapewniam transport i sprawy formalne. Szybko i Bezproblemowo ! BEZ ŻADNYCH ZALICZEK !! PL: +48 783179213 UA: +3809245008971 mail: alexprawko@onet. pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jestem zainteresowany prosze o potwierdzenie aktualnosci na meila pozdrawiam tomasz
WITAM JESTEM TAK SAMO ZAINTERESOWANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry. Pomagam przy Legalnym prawo jezdzie W Kijowie. Wszystkie Kategorie ( ZaBrAnE / ZaTrZyMaNe / DuPlIkAtY ) ! BEZ ZALICZEK ! płatne przy odbiorze osobistym. wszystko organizuje prawkoukraina@wp.pl (+48)515-893-450 >>> BEZ ZALICZEK >>> BEZ WYJAZDOW >>> BEZ PROBLEMU Z WYMIANA >>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień Dobry nazywam sie Victor. Prowadze szkole jazdy na Ukrainie. Pomagam przy szybkim odbyciu kursu na prawo jazdy (każda kategoria). Zapewniam transport (WYJAZD 3-DNIOWY) i sprawy formalne. Szybko i bezproblemowo. BEZ ZALICZEK (placisz dopiero przy osobistym odbiorze dokumentu w urzędzie). Krótkie Terminy I Czas Oczekiwania. FULL LEGAL !! (+48) 691-399-359 prawkoukraina1@tlen.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile będzie kosztować kat. c,c+e?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemka chcialbym kupic prawo jazdy kat.b na ukrainie prosze o kontak na mail damianjonczynski@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę pomoc kontakt na doberman4@onet koszt kat b 1200 dół płatne przy odbiorze jeżeli jesteś zainteresowane to pisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy ktos zna pewna i konkretna osobe w wyrobieniu prawka na Ukrainie musi byc pewna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatwiam Organizuje Holandi i Belgi i  LONDYNIE SZWECJI NORWEG Ilegalne prawa jazdy z wpisem do rejestru na Ukrainie. Czas załatwienia takiego dokumentu kat A,B, C +E Od 3 do 4 tyg nie jest konieczny wyjazd klienta z kraju wszystko załatwimy pocztą lub przez pośrednika ale preferujemy kilku dniowy wyjazd na Ukraine z klientem. nr kontaktowy +31633863549 preferuje spotkanie osobiste Informacje pod Telefonem lub Kursukraina@gmail.com  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemka interesuje mnie prawko k b z Ukrainy jaki jest koszt 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuje prawka kategorii b. zebym mogl w uk na nim jezdzic. 00rexor00@googlemail.com 00487540293111
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey zrobilem prawo jazdy u Pana Andzeja troche drogo ma spotkalismy sie pogadalismy  czekalem 5 tygodni prawie ale dokument mam juz w reku  teraz tylko wymienic sobie proponowal mi wyjazd ale ja nie chcialem mam Pracy duzo   POLECAM ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, współpracuje ze szkołą jazdy na Ukrainie i tym pomagam zdobyć prawo jazdy na wszelkie kategorie. Z calym kompletem dokumentów i wpisem do rejestru. Zapewniam transport i sprawy formalne. Szybko i Bezproblemowo ! BEZ ŻADNYCH ZALICZEK !! PL: +48 783179213 UA: +3809245008971 mail: alexprawko@onet. pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy za 6 tys ZL mozna na Ukrainie wyrobic prawko kat b i u kogo powaznego pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM JESTEM TAK SAMO ZAINTERESOWANY
witam, załatwiam prawo jazdy na Ukrainie, wszystkie kategorie, proszę o kontakt: 609-795-137.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy za 6 tys ZL mozna na Ukrainie wyrobic prawko kat b i u kogo powaznego pozdrawiam 
tak, można nawet taniej :) proszę o kontakt: 609-795-137.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...